Starptautiskās bērnu sacensības vieglatlētikā Polijā

Enia7.septembrī Varšavā norisinājās starptautiskās bērnu sacensības vieglatlētikā 2001.-2003.gadā dzimušiem bērniem.  Sacensībās piedalījās vieglatlēti no astoņām valstīm – Polijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Slovākijas, Ungārijas un Krievijas.  Latvijas Vieglatlētikas savienība dalībai šajās sacensībās sastādīja bērnu komandu, kuras sastāvā tika iekļauti arī sporta skolas “Dartija” vieglatlēti – Enia Tīna Šusta un Rūdis Pēteris Lasmanis.  Prieks un gandarījums par abu sportistu paveikto!  Rūdis Pēteris Lasmanis 2002.gadā dzimušo zēnu konkurencē izcīnīja 5.vietu 300 m skrējienā (46,28 sek.). Enia Tīna Šusta mājup dosies ar godam nopelnīto bronzas medaļu, jo 2001.gadā dzimušo meiteņu konkurencē izcīnīja 3.vietu 600 m skrējienā (1 min. 46,90 sek.).

Foto: Karol Potapowicz