European Kids Athletics Games 2014

IMG_20140911_044935No 7.līdz 12.septembrim Čehijas pilsētā Brno norisinājās starptautiskās vieglatlētikas sacensības „European Kids Athletics Games 2014”. Šogad sacensībās piedalījās neparasti liels dalībnieku skaits – 1300 vieglatlēti no 11 valstīm. Iecavas novada sporta skolu „Dartija” šajās sacensībās pārstāvēja Enia Tīna Šusta, Linda Linka, Artūrs Šteinbergs, Rūdis Pēteris Lasmanis, Dāvis Lācis, Edijs Lācis, Jēkabs Ķurbe un trenere Dace Vizule. Vislabāk šoreiz veicās Edijam Lācim, kurš izcīnīja divas bronzas medaļas – 100m/b (14,51 sek.) un tāllēkšanā (ar personīgo rekordu 5,93 m).

Enia Tīna Šusta izcīnīja 8.vietu 800 m (2 min. 36,80 sek.). Rūdis Pēteris Lasmanis finišēja otrais  60 m  B finālā, kopvērtējumā izcīnot 10.vietu (8,75 sek.)

2014-09-10 19.38.51Foto: Edijs Lācis