„Delfin Basket 2014”

       No 30.jūlija līdz 4.augustam Somijas pilsētā Tamperē norisinājās starptautiskais basketbola turnīrs „Delfin Basket 2014”, kurā piedalījās arī Iecavas novada sporta skolas „Dartija” četras basketbola komandas. Līdz ar 27 sporta skolas „Dartija” jaunajiem basketbolistiem uz Somiju devās arī treneri Vilnis Gailums un Voldemārs Pārums.

       Starptautiskais turnīrs „Delfin Basket” Somijā jau norisinās daudzus gadus, šogad tajā piedalījās vairāk nekā 200 komandas no Somijas, ASV, Vācijas, Lielbritānijas, Krievijas un Latvijas.

       Vislabāk veicās mūsu A grupas komandai (Ginters Plukass, Toms Šķipars, Helvijs Meļķis, Ritvars Priede, Artūrs Sidorenkovs, Jānis Pelēcis, Edžus Kauķis, Elnurs Muļars, Juris Antonovs, Kristaps Anspoks, Kristers Tomass, treneris Vilnis Gailums), kuri mājup pārbrauca ar izcīnītām sudraba medaļām.

       Piedaloties šāda mēroga starptautiskā turnīrā gūta liela pieredze, un treneri cer, ka sporta skolas „Dartija” basketbolistiem arī nākamajos gados būs iespējas aizbraukt uz Somiju, lai mērotos spēkiem ar tik nopietniem konkurentiem.

Foto: www.delfinbasket.com

1. un 2.vietas ieguvēji