Starptautiskās sacensības galda tenisā „Prague Grand Prix 2014” 28.05.-02.06.2014.

Prague Grand Prix 2014 004

28.maija rītā trīs Iecavas novada sporta skolas „Dartija” jaunās galda tenisistes – Rēzija Meļķe, Terēza Tabea Druviņa un Anna Markova  kopā ar treneri Baibu Gāgu devās uz Čehijas galvaspilsētu Prāgu, lai piedalītos starptautiskajās galda tenisa sacensībās „Prague Grand Prix 2014”. Minētās sportistes ir Latvijas izlases kandidātes un sacensībās startēja dažādās grupās: Rēzija Meļķe mini kadetu grupā, Terēza Tabea Druviņa pre-kadetu, bet Anna Markova kadetu grupā. Sacensībās piedalījās 12 valstu komandas, Latviju pārstāvēja 15 dalībnieki (Iecava, Preiļi, Kuldīga, Rīga) – visi Latvijas izlases kandidāti.

Sacensības bija ļoti profesionāli organizētas, jaunie sportisti sacentās uz 39 galdiem ar lielu spēļu skaitu katram dalībniekam. Tika aizvadītas gan individuālās, gan komandu sacensības. Vislabāk veicās mini kadetu meiteņu komanda ar Rēziju Meļķi un Viktoriju Poriņu (Kuldīga) sastāvā. 9 komandu konkurencē meitenes izcīnīja 3.vietu, saņemot diplomus, kausu un piemiņas balvas. Pre-kadetu grupā Terēza Tabea Druviņa, spēlējot pārī ar Diānu Afanasjevu (Preiļi), izcīnīja 10.vietu 14.komandu konkurencē. Kadetu grupā Anna Markova cīnījās kopā ar Annu Dvorakovu (Čehija), ierindojoties 10.vietā no 12 komandām.

Vienspēlēs visveiksmīgāk startēja Terēza Tabea Druviņa, iekļūstot 1.finālā un izcīnot dalīto 9.-16.vietu.

Pēc sacensībām mūsu delegācijai bija iespēja doties pastaigā pa Prāgas centru un paviesoties uz slavenā Kārļa tilta.

Trenere Baiba Gāga ir gandarīta par meiteņu sniegumu šajās sacensībās, jo mūsu galda tenisistes ar savu sniegumu ir pierādījušas, ka nav vairs zemākā līmeņa spēlētājas, bet ir gatavas sacensties ar Eiropas lielvalstu jaunajiem galda tenisistiem.

(Fotogrāfijā no kreisās puses – Rēzija Meļķe, Anna Markova un Terēza Tabea Druviņa. Autors: Baiba Gāga)