Iecavas novada sporta skolas „Dartija” sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā

Stadiona atklāšana 30.04.2014 023

Ar pozitīvām emocijām un patiesu prieku par jaunatklāto Iecavas novada stadionu 30.aprīlī tika aizvadītas Iecavas novada sporta skolas „Dartija” sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā. Sacensībās piedalījās vairāk kā 100 sportisti no Paņevežiem (Lietuva), Jēkabpils, Aizkraukles, Bauskas, Saldus, Jelgavas, Ķekavas, Rēzeknes, Ogres, Suntažiem, Rīgas un Iecavas.

(Fotogrāfijas no pasākuma var aplūkot sadaļā Foto)

Rezultāti

JAUNIETES (1997.g.dzim un jaun.)

100 m

  1. Sindija Bukša (Ķekava) – 12,93 sek.
  2. Klāra Karīna Miķelsone (Saldus) – 13,06 sek.
  3. Solvita Dzilnava (Bauskas BJSS) – 13,70 sek.

400 m

  1. Viktorija Ruža (Jelgavas BJSS) – 1:02,40
  2. Enia Tīna Šusta (Iecava) – 1:07,30
  3. Agnese Gailuma (Rēzekne) – 1:09,81

Lodes grūšana (3 kg)

  1. Elīna Ratkus (Murjāņu sp.ģimn.) – 13,66 m
  2. Solvita Dzilnava (Bauskas BJSS) – 13,34 m
  3. Viktorija Hotuļova (Jelgavas BJSS) – 11,06 m

Tāllēkšana

  1. Paula Melnbārde (Rīga) – 4,73 m
  2. Baiba Adijāne (Rēzekne) – 4,62 m
  3. Evita Janberga (Suntažu vsk.) – 4,52 m

JAUNIEŠI (1997.g.dzim un jaun.)

100 m

  1. Daniels Fjodorovs (Iecava) – 11,66 sek.
  2. Ritvars Osis (Jelgavas BJSS) – 12,08 sek.
  3. Edvards Mališevs (Rēzekne) – 12,22 sek.

 200 m

  1. Žanis Sevastjanovs (Iecava) – 23,91 sek.
  2. Barcys Domantas (Panevēža, Lietuva) – 23,93 sek.
  3. Mārtiņš Sulainis (Jēkabpils sp.sk.) – 24,24 sek.

800 m

  1. Gatis Kupčs (Jelgavas BJSS) – 2:05,08
  2. Kārlis Kanenbergs (Jelgavas BJSS) – 2:24,79
  3. Ričards Ozols (Bauskas BJSS) – 2:44,29

Diska mešana (1,5 kg)

  1. Dagnis Roziņš (Jelgavas nov.) – 49,32 m
  2. Ervīns Neilands (Aizkraukle) – 46,87 m
  3. Kristaps Geks (Ķekavas nov.) – 29,73 m

Lodes grūšana (5 kg)

  1. Lauris Kaufmanis (Murjāņu sp.ģimn.) – 14,69 m
  2. Kristaps Geks (Ķekavas nov.) – 13,84 m
  3. Dagnis Roziņš (Jelgavas nov.) – 13,59 m

Tāllēkšana

  1. Mārtiņš Sulainis (Jēkabpils sp.sk.) – 6,13 m
  2. Roberts Gļauda (Bauskas BJSS) – 6,04 m
  3. Edvards Mališevs (Rēzekne) – 5,53 m

JUNIORES (1995.-1996.g.dzim)

Lodes grūšana (4 kg)

  1. Krista Susekle (Saldus) – 11,63 m
  2. Laine Ščerbinska (Suntažu vsk.) – 8,24 m

100 m

  1. Laura Andersone (Saldus) – 13,56 sek.
  2. Sandra Mačukāne (Rēzekne) – 13,82 sek.
  3. Kristīne Mihailišina (Saldus) – 14,14 sek.

400 m

  1. Kitija Seņkāne (Rēzekne) – 1:03,16
  2. Anastasija Romanovska (Jelgavas BJSS) – 1:04,59
  3. Arita Rizga (Aizkraukle) – 1:07,94

Tāllēkšana

  1. Sandra Mačukāne (Rēzekne) – 5,21 m
  2. Laura Andersone (Saldus) – 4,84 m
  3. Laine Ščerbinska (Suntažu vsk.) – 4,68 m

 JUNIORI (1995.-1996.g.dzim)

Diska mešana (1,750 kg)

  1. Haralds Freidenbergs (Murjāņu sp.ģimn.) – 48,09 m
  2. Rūdolfs Jānis Štāls (Iecava) – 38,20 m
  3. Vladislavs Sokols (Aizkraukle) – 31,72 m

Lodes grūšana (6 kg)

  1. Andrejs Samburs (Murjāņu sp.ģimn.) – 17,95 m
  2. Edgars Berķis (Murjāņu sp.ģimn.) – 14,40 m
  3. Rūdolfs Jānis Štāls (Iecava) – 13,48 m

Tāllēkšana

  1. Deniss Martinovs (Aizkraukle) – 6,38 m
  2. Oskars Dudurs (Iecava) – 6,14 m
  3. Vladislavs Sokols (Aizkraukle) – 5,99 m

100 m

  1. Rūdolfs Tonigs (Iecava) –
    11,29 sek.
  2. Toms Kalvis (Saldus) – 11,77 sek.
  3. Artūrs Lielmežs (Suntažu vsk.) – 11,89 sek.

200 m

  1. Toms Kalvis (Saldus) – 23,87 sek.
  2. Raivis Apsēns (Saldus) – 24,33 sek.
  3. Aivis Plotiņš (Ogre) – 24,58 sek.

800 m

  1. Rolands Jierķis (Rēzekne) – 2:04,39
  2. Raivis Apsēns (Saldus) – 2:11,94
  3. Uldis Egle (Saldus) – 2:16,11

4 x 100 m stafete

  1. Iecava 1(Rūdolfs Tonigs, Dairis Feldmanis, Matīss Mītins, Oskars Dudurs) – 44,37 sek.
  2. Iecava 2(Žanis Sevastjanovs, Māris Mika Lejnieks, Raitis Fomrats, Daniels Fjodorovs) – 46,30 sek.
  3. Suntažu vsk. (Artūrs Lielmežs, Uldis Leiboms, Linards Liepa, Roberts Samsanovičs) – 47,30 sek.