Iecavas novada skolu pavasara kross

23.aprīlī Iecavas parkā norisinājās Iecavas novada skolu pavasara kross.

Rezultāti

2.-3. klašu grupā

Meitenes (500 m)
1.vieta – Simona Prohorenko 1 min. 44 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta – Endija Fiļipova 1 min. 50 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta – Violeta Plaksa 1 min. 54 sek. (Iecavas internātpamatsk.)
Zēni (500 m)
1.vieta – Jēkabs Māris Šusts 1 min. 37,4 sek. (Iecavas vsk.)
2./3.vieta – Kristaps Jankuns 1 min. 40 sek. (Iecavas vsk.)
2./3.vieta – Kristaps Lukstiņš 1 min. 40 sek. (Iecavas internātpamatsk.)

4.-5. klašu grupā

Meitenes (500 m)
1.vieta – Emīlija Druviņa 1 min. 32 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta – Amanda Gromova 1 min. 34 sek. (Iecavas internātpamatsk.)
3.vieta – Ieva Elizabete Žeikare 1 min. 41 sek. (Iecavas vsk.)
Zēni (500 m)
1.vieta – Rūdis Pēteris Lasmanis 1 min. 22 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta – Roberts Mašiņenkovs 1 min. 31 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta – Eduards Geks 1 min. 36 sek. (Iecavas vsk.)

6.-7. klašu grupā

Meitenes (500 m)
1.vieta – Enia Tīna Šusta 1 min. 20 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta – Linda Linka 1 min. 32 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta – Terēza Tabea Druviņa 1 min. 34 sek. (Iecavas vsk.)
Zēni (1000 m)
1.vieta – Edijs Lācis 3 min. 26 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta – Oļegs Kovaļovs 3 min. 29 sek. (Iecavas internātpamatsk.)
3.vieta – Alekss Besprozvannijs 3 min. 35 sek. (Iecavas vsk.)

8.-9. klašu grupā

Meitenes (1000 m)
1.vieta – Arta Riekstiņa 3 min. 51 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta – Annija Pļaviņa 3 min. 56 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta – Adrija Vorslova 4 min. 00 sek. (Iecavas vsk.)
Zēni (1000 m)
1.vieta –Dāvis Lācis 3 min. 07 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta – Kristaps Anspoks 3 min. 08 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta – Daniels Renebušs 3 min. 11 sek. (Iecavas vsk.)

 10.-12. klašu grupā

Jaunietes (1000 m)
1.vieta – Anna Bugovecka 4 min. 05 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta – Ieva Olga Jēkabsone 4 min. 25 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta – Evelīna Traumane 4 min. 44 sek. (Iecavas vsk.)
Jaunieši (1500 m)
1.vieta – Žanis Sevastjanovs 4 min. 45 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta – Rūdolfs Tonigs 4 min. 51 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta – Kristaps Sviķis 4 min. 54 sek. (Iecavas vsk.)