Rīgas Domes kausa izcīņas starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem 2014

No 14. līdz 16.februārim Rīgas sporta manēžā norisinājās Rīgas Domes kausa izcīņas starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem. Sacensībās piedalījās dalībnieki no 7 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Norvēģijas, Uzbekistānas un Krievijas. Iecavas novada sporta skolas „Dartija” galda tenisistes sacentās divās vecuma grupās. 2001.g. dzim. un jaun. vecuma grupā Terēza Tabea Druviņa  31 spēlētājas konkurencē izcīnīja 11.vietu, bet spēlējot pie 1999.g.dzim. un jaun. spēlētājām, Terēza ierindojās 19.vietā. Arī  Rēzija Meļķe spēlēja abās vecuma grupās, savā vecuma grupā izcīnot dalītu 25.-30.vietu, bet vecākajā grupā ierindojās 18.vietā. Beāte Jašuka savā vecuma grupā ierindojās 17.vietā.