Pasaules Sniega diena 17.01.2014.

Spītējot sniega trūkumam, piektdien SAKS „Dartija” sporta namā pulcējās kupls skaits pirmsskolas izglītības iestāžu „Dartija” un „Cālītis”, kā arī Iecavas novada skolu jaunāko klašu audzēkņi, lai piedalītos Pasaules Sniega dienas pasākumos, kurus sadarbībā ar Latvijas Slēpošanas savienību, organizēja Iecavas novada sporta skola „Dartija”.

Pasaules Sniega diena ir Starptautiskās slēpošanas federācijas ikgadējs sniega festivāls bērniem un viņu ģimenēm, kas vienlaicīgi notiek dažādās vietās pasaulē. Latvijā Pasaules Sniega dienu rīko Latvijas Slēpošanas savienība. Pasākuma mērķis – pievērst bērnu un jauniešu uzmanību ziemas sporta veidiem un aktivitātēm uz sniega.

Tā kā šogad ar sniega segu nevaram lepoties, nācās likt lietā izdomu un organizēt pasākumu telpās. Tas nemazināja bērnu prieku par atraktīvajām stafetēm ar ziemas elementiem. Bērni sacentās sniegavīra celšanā, slidināja ripas ar hokeja nūjām, skrēja stafeti, nododot no rokas rokā mazos sniega vīriņus. Neviltots bija bērnu prieks noslēgumā saņemot Latvijas Slēpošanas savienības sarūpētās balvas, kā arī sporta skolas „Dartija” gādātos saldumus.

Pasaules Sniega dienas ietvaros norisinājās arī domrakstu un zīmējumu konkurss. Latvijas Slēpošanas savienībai tika nosūtīti vairāki domraksti,  kā arī divi zīmējumi, kuru autores ir Iecavas vidusskolas 6.c klases skolniece Linda Rācene un 5.a klases skolniece Abita Tauriņa.

Fotogrāfijas var skatīt sadaļā “Foto”