Iecavas novada sporta skolas „Dartija” atklātās sacensības vieglatlētikā telpās „A” grupai un Junioriem 1.posms 04.12.2013.

4.decembrī  SAKS „Dartija” sporta namā norisinājās Iecavas novada sporta skolas „Dartija” atklātās sacensības vieglatlētikā „A” grupai un Junioriem.

Rezultāti

„A” grupa

Meitenes

30m
1.vieta – Evelīna Traumane (4,56 sek.)
2.vieta – Sabīne Jaunzema (4,84 sek.)
3.vieta – Anna Zaķe (5,29 sek.)

Augstlēkšana
1.vieta  – Amanda Grīnberga (1,45 m)
2.vieta – Annija Liepiņa (1,35 m)
3.vieta – Enia Tīna Šusta (1,15 m)
 
Lodes grūšana
1.vieta – Enia Tīna Šusta (7,47 m)
2.vieta – Sabīne Jaunzema (7,42 m)
3.vieta – Annija Liepiņa (7,08 m)

400m
1.vieta – Enia Tīna Šusta (1 min. 38,5 sek.)
2.vieta – Sabīne Jaunzema (1 min. 53, 8 sek.)
3.vieta – Beatrise Krūmiņa (1 min. 56,3 sek.)
 
Zēni
30m
1.vieta – Matīss Tīsis (4,02 sek.)
2.vieta – Raivo Feldmanis (4,03 sek.)
3.vieta – Māris Mika Lejnieks (4,19 sek.)

30m/b
1.vieta –Māris Mika Lejnieks (4,90 sek.)
2.vieta – Matīss Tīsis (5,50 sek.)
3.vieta – Raivo Feldmanis (6,22 sek.)
 
Augstlēkšana
1.vieta  – Matīss Tīsis (1,65 m)
2.vieta – Māris Mika Lejnieks (1,55 m)
3.vieta – Raivo Feldmanis (1,45 m)
Lodes grūšana
1.vieta – Matīss Tīsis (10,66 m)
2.vieta – Žanis Sevastjanovs (9,88 m)
3.vieta – Raivo Feldmanis (9,86 m)

400m
1.vieta – Māris Mika Lejnieks (1 min.27,3 sek.)
2.vieta – Matīss Tīsis (1 min. 34,0 sek.)
3.vieta – Raivo Feldmanis (1min. 41,6 sek.)

Juniori

30m
1.vieta – Matīss Mītins (3,94 sek.)
2.vieta – Oskars Dudurs (4,00 sek.)
3.vieta – Rūdolfs Tonigs (4,25 sek.)

30m/b
1.vieta –Matīss Mītins (4,46 sek.)
2.vieta – Oskars Dudurs (4,49 sek.)
3.vieta – Rūdolfs Tonigs (5,44 sek.)
 
Augstlēkšana
1.vieta  – Oskars Dudurs (1,70 m)
2.vieta – Matīss Mītins (1,65 m)
3.vieta – Rūdolfs Tonigs (1,60 m)
 
Lodes grūšana
1.vieta – Matīss Tīsis (10,66 m)
2.vieta – Žanis Sevastjanovs (9,88 m)
3.vieta – Raivo Feldmanis (9,86 m)

400m
1.vieta – Matīss Mītins (1 min. 25,0 sek.)
2.vieta – Daniels Cjaputa (1 min. 29,5 sek.)
3.vieta  – Oskars Dudurs (1 min. 40,4 sek.)
 

Rezultāti kopvērtējumā pēc 1.posma

„A” grupa

Zēni
1.vieta – Matīss Tīsis (7 punkti )
2.vieta – Māris Mika Lejnieks (11 punkti)
3.vieta – Raivo Feldmanis (14 punkti )
4.vieta – Artis Baltrušaitis (32 punkti )
5.vieta – Žanis Sevastjanovs (35 punkti )
6.vieta  – Reinis Āboliņš (38 punkti )

Juniori

1.vieta – Matīss Mītins (8 punkti)
2.vieta – Oskars Dudurs (12 punkti)
3.vieta – Rūdolfs Tonigs (19 punkti)
4.vieta – Rūdolfs Jānis Štāls (20 punkti)
5.vieta – Daniels Cjaputa (21 punkts)