Zigmunda Sliževska piemiņas turnīrs galda tenisā jauniešiem

      No 8. līdz 9. novembrim Lietuvas pilsētā Salčiņinkai norisinājās starptautiskais Zigmunda Sliževska piemiņas turnīrs galda tenisā jauniešiem, uz kuru devās Iecavas novada sporta skolas „Dartija” galda tenisistes Beāte Jašuka, Beate Berķe, Beāte Bilkeviča, Terēza Tabea Druviņa, Rēzija Meļķe, Anna Ansone un trenere Baiba Gāga. Šis turnīrs norisinās jau vairākus gadus,  tajā spēkiem mērojas spēcīgākie savu vecuma grupu sportisti no Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Lietuvas un Latvijas. Minētajās valstīs galda teniss ir spēcīgi attīstīts sporta veids un šo valstu pārstāvjiem tradicionāli ir labi sasniegumi Eiropas un Pasaules turnīros. Tādēļ mūsu jaunajām sportistēm šī bija laba un vērtīga pieredze.

      No sporta skolas „Dartija” galda tenisistēm vislabāk veicās Beātei Jašukai un Rēzijai Meļķei.  2000.g.dzim. un jaun. vecuma grupā, kurā cīnījās 41 dalībniece, Beāte Jašuka ieguva 18.vietu, bet 2002.g.dzim. un jaun. vecuma grupā 36 dalībnieču konkurencē Rēzija Meļķe izcīnīja 14.vietu.