Starptautiskās vieglatlētikas sacensības „Baltijskaja oseņ 2013” Kaļiņingradā

No 21.-24.novembrim Krievijas pilsētā Kaļiņingradā norisinājās starptautiskās vieglatlētikas sacensības „Baltijskaja oseņ 2013”, kurās piedalījās arī seši Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlēti – Matīss Tīsis, Māris Mika Lejnieks, Daniels Fjodorovs, Žanis Sevastjanovs, Dāvis Lācis un Matīss Rihards Mītins. Kopā ar vieglatlētiem uz Krieviju devās trenere Dace Vizule. Sacensībās piedalījās liels skaits dalībnieku no piecām valstīm – Polijas, Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas, bet Krieviju pārstāvēja vairākas vieglatlētu komandas, tai skaitā spēcīgi konkurenti no Sanktpēterburgas Vieglatlētikas Akadēmijas un vieglatlēti no Maskavas. No sporta skolas „Dartija” vieglatlētiem augstvērtīgāko rezultātu uzrādīja Daniels Fjodorovs, izcīnot 8.vietu 60 m skrējienā (7,46 sek.), bet Matīss Tīsis šajā pašā disciplīnā ieguva 10.vietu (7,71 sek.).