Iecavas novada skolu rudens kross 24.09.2013.

24.septembrī  Iecavas parkā norisinājās Iecavas novada skolu rudens kross, kurā piedalījās 491 skolēns. Šogad konkurence izrādījās sīvāka, jo krosā piedalījās arī Dzimtmisas pamatskolas un Zālītes speciālās internātpamatskolas izglītojamie.

Rezultāti

 2.-3.kl.grupa

Zēni (500 m)

1.vieta             Daniels Strautmanis  – 1 min.44,8 sek. (Dzimtmisas pamatsk.)
2.vieta             Jēkabs Šusts – 1 min. 45 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta             Vladislavs Balabkins – 1 min. 48 sek. (Iecavas vsk.)

Meitenes (500 m)

1.vieta             Katrīna Casno – 1 min.52 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta             Megija Januševica – 1 min.53 sek. (Dzimtmisas pamatsk.)
3.vieta             Simona Gabrjūna – 1 min.57 sek. (Dzimtmisas pamatsk.)

4.-5.kl.grupa

Zēni (500 m)

1.vieta             Rūdis Pēteris Lasmanis – 1 min.29 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta             Eduards Geks – 1 min.40 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta             Gvido Miezers – 1.min.41 sek. (Iecavas vsk.)

Meitenes (500 m)

1.vieta             Emīlija Druviņa – 1 min.37 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta             Beatrise Plukasa – 1 min.48 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta             Amanda Jakobi – 1 min.49,2 sek. (Iecavas internātpamatsk.)

6.-7.kl.grupa

Zēni (1000 m)

1.vieta             Edijs Lācis – 3 min.23 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta             Jēkabs Ķurbe – 3 min.28 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta             Roberts Jānis Stančiks – 3 min.31 sek. (Iecavas vsk.)

Meitenes (500 m)

1.vieta             Enia Tīna Šusta – 1 min.23 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta             Inta Liepiņa – 1 min. 35,2 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta             Linda Linka – 1 min.35,7 sek. (Iecavas vsk.)

8.-9.kl.grupa

Zēni  (1000 m)

1.vieta             Dāvis Lācis – 3 min.11 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta             Daniels Fjodorovs – 3 min.20 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta             Raivo Šerna – 3 min. 20,2 sek. (Zālītes spec. intern. sk.)

Meitenes  (1000 m)

1.vieta             Ildze Jurkovska – 3 min.29 sek. (Dzimtmisas pamatsk.)
2.vieta             Amanda Grīnberga – 3 min.34 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta             Annija Pļaviņa – 4 min.06 sek. (Iecavas vsk.)

10.-12.kl.grupa

Jaunieši  (1500 m)

1.vieta             Rūdolfs Tonigs – 4 min.56 sek. (Iecavas vsk.)
2.vieta             Kristaps Sviķis – 5 min. 22 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta             Ivars Porietis – 5 min.28 sek. (Iecavas vsk.)

Jaunietes  (1000 m)

1.vieta             Anna Bugovecka – 4 min.37 sek.(Iecavas vsk.)
2.vieta             Maija Krastiņa – 4 min.53 sek. (Iecavas vsk.)
3.vieta             Marta Ņikiforova – 4 min.55 sek. (Iecavas vsk.)