Meistarklases vieglatlētikā

No 2013.gada 3.maija starptautisko vieglatlētikas sacensību „Rīgas kausi 2013” ietvaros tika rīkota kampaņa „Iesaki talantu!”. Tās mērķis – atrast un piesaistīt talantīgus jauniešus vieglatlētikai, sniedzot iespēju piedalīties meistarklasēs kopā ar Latvijas vieglatlētikas olimpiešiem  un Murjāņu Sporta ģimnāzijas vieglatlētikas treneriem. Lai pieteiktos meistarklasēm, jaunajiem vieglatlētiem bija jāaizpilda anketa, kurā jāuzrāda personīgie sasniegumi vieglatlētikā. Šo iespēju izmantoja Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas nodaļas izglītojamā Enia Tīna Šusta un, izturot atlasi, guva iespēju piedalīties meistarklasēs. Meistarklases vadīja Ineta Radēviča (tāllēkšana), Māris Urtāns (lodes grūšana), Viktors Lācis (barjerskriešana), Modris Liepiņš (soļošana), Dmitrijs Miļkevičs (skriešana) un Mārcis Štrobinders (šķēpa mešana). Šāds pasākums notika pirmo reizi, taču organizētāji cer, ka tas kļūs tradicionāls.

(Fotogrāfijā Enia Tīna Šusta  un Dmitrijs Miļkevičs)