Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2013

No 12. līdz 15.jūnijam Ventspilī norisinājās Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kurā jaunieši sacentās 26 Olimpiskajos sporta veidos. Olimpiādei bija pieteikušās 86 Latvijas novadu pašvaldības, kopā pulcējot aptuveni 2500 sportistus. Iecavas novadu pārstāvēt devās galda tenisistes Beāte Jašuka, Anna Markova, Anna Ansone un Beāte Berķe, kā arī vieglatlēti Māris Mika Lejnieks, Daniels Špoģis, Matīss Rihards Mītins, Žanis Sevastjanovs, Raitis Fomrats, Daniels Fjodorovs un Rūdolfs Jānis Štāls. Jaunos sportistus klātienē atbalstīja treneri Dace Vizule, Elmārs Gāga, Valdis Šusts, sporta skolas „Dartija” direktore Baiba Gāga, Iecavas novada domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis, ārste Lāsma Četverga. Interesantākos Olimpiādes mirkļus iemūžināja laikraksta „Iecavas Ziņas” korespondente Elīna Arāja, bet par Iecavas novada delegācijas nokļūšanu Ventspilī rūpējās autobusu vadītāji Māris Ozoliņš un Svjatoslavs Avdejevs. Iecavnieki mājup devās ar diviem sudraba medaļu komplektiem un vienu bronzas medaļu.

Rezultāti

Galda teniss

Komandu sacensības
Beāte Jašuka, Anna Markova, Anna Ansone – 2.vieta
Vienspēles
Beāte Jašuka – 4.vieta
Anna Markova – 6.vieta
Anna Ansone – 10.vieta
Beāte Berķe – 11.vieta

Vieglatlētika

Raitis Fomrats, Daniels Fjodorovs, Māris Mika Lejnieks, Matīss Rihards Mītins – 2.vieta 4×100 m stafetē (45,71 sek.)
Rūdolfs Jānis Štāls – 3.vieta diska mešanā (40,27 m), 11.vieta lodes grūšanā (12,43 m)
Daniels Fjodorovs – 5.vieta 100 m (11,81 sek. )
Matīss Rihards Mītins – 8.vieta 100 m finālā (12,13 sek.), 100 m priekšskrējienā (11,86 sek.)

Fotogrāfiju autore Elīna Arāja