Zemgales reģiona bērnu un jaunatnes sporta spēles vieglatlētikā „C” un „D” grupām Jelgavā 29.05.2013.

Rezultāti

„D” grupa

 
Beatrise Plukasa – 1.vieta lodes grūšanā (8,48 m), 1.vieta bumbiņas mešanā (36,77 m), 2.vieta augstlēkšanā (1,10 m)
Laine Novicka – 2.vieta 60 m (9,10 sek.), 3.vieta 300 m (52,89 sek.)
Emīlija Sofija Druviņa – 5.vieta 300 m (56,42 sek.), 9.vieta 60 m (9,83 sek.)
Ieva Elizabete Žeikare – 13./14. vieta 300 m (1 min. 01,51 sek.)
Oskars Pudņiks – 1.vieta lodes grūšanā (7,36 m), 3.vieta augstlēkšanā (1,10 m), 12.vieta bumbiņas mešanā (35,80 m)
Artūrs Šteinbergs – 2.vieta tāllēkšanā (3,98 m), 2.vieta 60 m (8,70 sek.), 3.vieta 300 m (52,80 sek.)
Rūdis Pēteris Lasmanis – 1.vieta 60 m (8,60 sek.), 1.vieta 300 m (48,10 sek.), 4.vieta tāllēkšanā (3,88 m)
Gvido Miezers – 2.vieta 600 m (2 min.06,10 sek.), 9.vieta tāllēkšanā (3,54 m)
Jānis Bilkevičs – 4.vieta augstlēkšanā (1,05 m), 16.vieta 60 m (9,92 sek.), 13.vieta 300 m (1 min. 02,58 sek.)
Gustavs Riekstiņš – 10./11. vieta 60 m (9,32 sek.), 11.vieta 300m (1min. 00,29 sek.)
 

Rezultāti

„C” grupa

 
Amanda Visocka – 2.vieta 60m/b (11,00 sek.), 5.vieta tāllēkšanā (4,10 m), 5.vieta 60 m (8,86 sek.)
Kristīne Kārkla – 2.vieta lodes grūšanā (9,36 m)
Undīne Čekstere – 4.vieta lodes grūšanā (8,67 m), 10.vieta 60 m (9,12 sek.)
Enia Tīna Šusta – 2.vieta 300m (48,42 sek.)
Edijs Lācis – 1.vieta 300m (41,80 sek.), 2.vieta 60m/b (9,60 sek.), 2.vieta 60 m (8,00 sek.)
Jēkabs Ķurbe – 5.vieta 60m/b (10,40 sek.), 11.vieta tāllēkšanā (4,05 m), 9.vieta 60 m (8,54 sek.)
Maksims Pavlovs – 12.vieta 60m/b (11,50 sek.), 22.vieta tāllēkšanā (3,77 m)
Matīss  Mitrofanovs – 2.vieta augstlēkšanā (1,25 m),13.vieta 60m/b (11,80 sek.), 15.vieta tāllēkšanā (3,90 m)
Alekss Bezprozvannijs – 5.vieta augstlēkšanā (1,15 m), 29.vieta 60 m (9,36 sek.)
Karīna Toniga, Enia Tīna Šusta, Linda Linka, Amanda Visocka (Iecavas vsk. komanda) – 1.vieta 4×50 m (31,42 sek.)
 Edijs Lācis, Matīss Mitrofanovs, Jēkabs Ķurbe, Alekss Bezprozvannijs (Iecavas vsk. komanda) – 2.vieta 4×50 m (31,00 sek.)