Vieglatlētiem maijs sācies aktīvi

Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētiem maijs sācies aktīvi. Mūsu vieglatlēti piedalījušies vairākās sacensībās, kurās uzrādīti labi rezultāti.
 

Rezultāti

 „Latvijas Avīzes” un LR 66.spartakiādes finālsacensības Rīgā 08.05.2013.

 2001.g dzim..un jaun. 3x500m
1.vieta – Enia Tīna Šusta, Karīna Toniga, Terēza Tabea Druviņa.
3.vieta – Jēkabs Ķurbe, Rūdis Pēteris Lasmanis, Kristaps Dzeņuševs.
1998.-1999.g.dzim. 3x800m
3.vieta – Arta Riekstiņa, Amanda Grīnberga, Simona Vītoliņa.
 

„Jauno vieglatlētu diena” Bauskā 09.05.2013.

 „A” grupa
100m
1.vieta – Matīss Mītins (11,85 sek.)
2.vieta – Raitis Fomrats (12,15 sek.)
3.vieta – Māris Mika Lejnieks (12,20 sek.)
Juniori
1.vieta – Rūdolfs Tonigs (11,44 sek.)
2.vieta – Dairis Feldmanis (11,74 sek.)
3.vieta – Emīls Sevastjanovs (11,78 sek.)
400m
2.vieta – Ivars Porietis (1min.01,38 sek.)
110m/b
2.vieta – Matīss Mītins (18,96 sek.)
4.vieta – Ivars Porietis (21,06 sek.)
Lode (5kg)
1.vieta – Rūdolfs Jānis Štāls (12,43 m)
Disks (1,5 kg)
1.vieta – Rūdolfs Jānis Štāls (38,85 m)
„B” grupa zēni/meitenes
100m
1.vieta – Daniels Fjodorovs (11,78 sek.) /
2.vieta  – Amanda Grīnberga (14,60 sek.)
400m
1.vieta – Daniels Fjodorovs (57,28 sek.)
3.vieta – Dāvis Lācis (58,69 sek.)
100m/b
2.vieta – Dāvis Lācis (16,77 sek.)
Lode (4 kg zēniem, 3 kg meitenēm)
1.vieta – Anspoka Līna (8,40 m)
4.vieta – Liepiņa Annija (7,36 m)
5.vieta – Dāvis Lācis (8,98 m) / Riekstiņa Arta (7.25 m)
Disks (1 kg)
2.vieta – Anspoka Līna (13,13 m)
3.vieta – Annija Liepiņa (11,17 m)
„C” grupa zēni/meitenes
100m
1.vieta – Edijs Lācis (13,41 sek.) / Karīna Toniga (14,99 sek.)
5.vieta – Matīss Mitrofanovs (15,89 sek.) / Undīne Čekstere (16,54 sek.)
6.vieta – Georgs Genādijs Bergs (16,14 sek.)
Tāllēkšana
1.vieta – Edijs Lācis (4,74 m) / Karīna Toniga (4,49 m)
3.vieta – Georgs Genādijs Bergs (4,03 m)
4.vieta – Matīss Mitrofanovs (3,98 m)
Disks
5.vieta – Georgs Genādijs Bergs (15,09 m)
Lode (2 kg)
1.vieta – Kristīne Kārkla (9,09 m)
3.vieta – Undīne Čekstere (7,35 m)
Sacensības vieglatlētikā „D” grupai „Salaspils pavasaris”  Salaspilī 10.05.2013.
 

4x100m
2.vieta – Laine Novicka, Amanda Gromova, Rūdis Pēteris Lasmanis, Oskars Pudņiks.
3.vieta – Beatrise Plukasa, Emīlija Druviņa, Ralfs Vētra, Artūrs Šteinbergs.
Beatrise Plukasa – 2.vieta bumbiņas mešanā (34,64 m)
Emīlija Druviņa – 3.vieta 200 m (33,02 sek.)
Laine Novicka – 3.vieta 60 m
Amanda Gromova – 2.vieta 200 m
Rūdis Pēteris Lasmanis – 2.vieta 60 m (8,9 sek,), 2.vieta 200 m (31,2 sek.)
Ralfs Vētra – 1.vieta augstlēkšanā (1,20 m), 2.vieta bumbiņas mešanā (30,68 sek.)
Jānis Bilkevičs – 2.vieta augstlēkšanā (1,10 m)
Artūrs Šteinbergs – 3.vieta 60 m (9,2 sek.)

 
„Liepājas kausi 2013” un IAAF jauno vieglatlētu diena Liepājā 11.05.2013.
 

„A” grupa
Matīss Mītins – 3.vieta 100m (11,75 sek.)
Juniori
Rūdolfs Tonigs – 3.vieta 100m (11,23 sek.)
Emīls Sevastjanovs – 3.vieta 400m (51,81 sek.)

Fotogrāfijā  uz pjedestāla 3.vietas Rūdolfs Tonigs