Starptautiskais basketbola turnīrs Vīnē

No 25. Līdz 30.martam jau 23.reizi Austrijas galvaspilsētā Vīnē norisinājās starptautiskais jauniešu basketbola turnīrs. Vērienīgajās sacensībās piedalījās 463 komandas no 20 valstīm, tajā skaitā arī Latvijas. Kopā ar treneriem Vilni Gailumu un Voldemāru Pārumu uz Vīni devās arī četras Iecavas novada sporta skolas „Dartija” basketbola komandas: U-13, U-14, U-16 un U-18.

Vislielāko gandarījumu sagādāja trenera Voldemāra Pāruma vadītā U-18 komanda (Linards Jaunzems, Roberts Zariņš, Francis Lisovskis, Toms Šķipars, Kristaps Sviķis, Jānis Kozlovs, Ričards Kalniņš). U-18 komandas basketbolisti 35 komandu konkurencē izcīnīja 1.vietu.

Labus rezultātus uzrādīja arī pārējās komandas. U-13 komanda turnīrā izcīnīja 5.vietu 45 komandu konkurencē, U-14 komanda ierindojās 9.vietā no 40 komandām, bet U-16 komanda ieguva 13.vietu 57 komandu konkurencē.