Iecavas novada skolu sacensības florbolā 8.-9.klasēm

10.aprīlī Iecavas vidusskolas sporta zālē norisinājās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 8.-9.klasēm. Sacensībās piedalījās 8 komandas no Iecavas vidusskolas, Iecavas internātpamatskolas un Dzimtmisas pamatskolas.

1.vietu ieguva Iecavas internātpamatskolas 9.c klases komanda – Mikus Roze, Aigars Dambis, Ēriks Gulbis, Artjoms Dogadkins, Raimonds Ivenkovs, Einārs Kūla, Matīss Sniedze (klases audzinātāja Ieva Plēsuma, sporta skolotājs Jānis Siugalis).

2.vietu izcīnīja Iecavas internātpamatskolas 8.klases komanda – Kristaps Akermans, Kristaps Brunovskis, Jānis Ozoliņš, Mārtiņš Puiķis, Rinalds Vītols, Matīss Tīsis (klases audzinātāja Natālija Novicka, sporta skolotājs Jānis Siugalis).

3.vietā ierindojās Iecavas vidusskolas 8.a klases komanda – Hugo Vītiņš, Kevins Mors, Valters Kļavenieks, Dāvis Vidrins, Česlavs Rakovskis, Artūrs Liepiņš, Alvis Dernovojs, Arno Jančonis (klases audzinātāja Antra Pāruma, sporta skolotāja Dace Vizule).