Iecavas novada skolu sacensības florbolā 4.-5.klasēm

Trešdien, 3.aprīlī Iecavas novada skolu 4.-5.klašu skolēni pulcējās Iecavas vidusskolas sporta zālē, lai mērotos spēkiem florbola sacensībās. Uz sacensībām ieradās 10 komandas no Iecavas vidusskolas, Dzimtmisas pamatskolas un Iecavas internātpamatskolas.

1.vietu izcīnīja Dzimtmisas pamatskolas apvienotā 4.-5.klašu komanda – Rihards Svikša, Kaspars Ziemiņš, Rolands Sopko, Dāvids Šastakovičs, Roberts Vorona, Kalvis Černauskis (klases audzinātāja Māra Slapiņa, sporta skolotājs Vilnis Gailums).

2.vietā ierindojās Iecavas internātpamatskolas apvienotā 5.klašu komanda – Gatis Bergmanis, Aivis Kravalis, Aleksandrs Alfjorovs, Oļegs Balodis, Arkādijs Šimko, Kaspars Polis, Nauris Ivanovs, Edgars Ramazanovs (klases audzinātāji Aija Dementjeva, Uģis Veips, Valija Lukstiņa, sporta skolotājs Jānis Siugalis).

3.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 5.a klases komanda – Kārlis Nudiens, Vadims Pogodins, Ēriks Naumenko, Beāte Bilkeviča, Beate Berķe, Anda Vanaga, Terēza Tabea Druviņa (klases audzinātāja Dace Greiža, sporta skolotāja Sigita Dīce).

Foto no “Iecavas Ziņu” arhīva