Iecavas novada skolu sacensības florbolā 10-12.klasēm

17.aprīlī Iecavas vidusskolas sporta zālē 10.-12.klašu komandas mērojās spēkiem florbolā. Sacensībās piedalījās 6 komandas. Vislabāk veicās Iecavas vidusskolas 11.b klases komandai, kura izcīnīja godpilno 1.vietu. Komandā spēlēja Rūdolfs Tonigs, Jānis Kozlovs, Endijs Jurbergs, Vitālijs Junolainens, Arkādijs Bataļins, Roberts Lindavs (klases audzinataja Sanita Kozlova, sporta skolotaja Regīna Savinska). 2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 12.b klases komanda, kuras sastāvā cīnījās Emīls Sevastjanovs, Rihards Vētra, Mārtiņš Petrens, Vladislavs Košanskis, Roberts Dernovojs, Kārlis Ozoliņš (klases audzinātāja Anitra Taurene, sporta skolotāja Īrisa Korčagina). 3.vietā ierindojās Iecavas vidusskolas 11.a klases komanda. Tās sastāvā spēlēja Eduards Cers, Daniels Cjaputa, Elvis Stačkuns, Francis Lisovskis, Kristaps Rudzītis, Reinis Škapars (klases audzinataja Vita Lauciņa –Veinere, sporta skolotāja Īrisa Korčagina).