Slovākijas Open starptautiskās sacensības galda tenisā Malacky (Slovākija) 15.-17.03.2013.

Četras Iecavas novada sporta skolas „Dartija” izglītojamās no 15.līdz 17.martam piedalījās Slovākijas Open starptautiskajās sacensībās galda tenisā minikadetiem (2000.g.dzim. un jaun.) un mini – minikadetiem (2002.g.dzim. un jaun.). Beāte Jašuka, Terēza Tabea Druviņa un Anna Markova startēja minikadetu grupā, bet Rēzija Meļķe  sacentās pie mini – minikadetiem. Sacensībās piedalījās 15 valstu komandas, to skaitā galda tenisa lielvalstis Vācija, Itālija un Ungārija. Meitenēm tā bija laba spēļu prakse un iespēja salīdzināt savu spēles stilu ar Eiropas vadošo valstu  galda tenisa spēlētāju stilu un līmeni. Lai arī godalgotās vietas netika izcīnītas, mūsu meitenes parādīja pienācīgu cīņas sparu un lielu vēlmi cīnīties ar spēkos stiprākiem pretiniekiem. Labāko rezultātu sacensībās uzrādīja Terēza Tabea Druviņa, iekļūstot vienspēļu pirmajā finālā 16 labāko skaitā.

No 8.līdz 14.martam sporta skolas “Dartija” jaunajai galda tenisistei Rēzijai Meļķei tika dota iespēja piedalīties Eiropas jauno talantu galda tenisa nometnē “Eurokids” (2001.g.dzim.un jaun.)  Bratislavā, kas atrodas 30km no Malacky.  Nometnē piedalījās jaunie galda tenisisti no 22 valstīm. Rēzija Meļķe guva lielisku iespēju iepazīties ar citu valstu galda tenisistiem un pilnveidot savas spēles prasmes.