Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensības telpās „A” grupai un junioriem 20.03.2013.

20.martā noslēdzās Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensības telpās „A” grupai un junioriem.

Rezultāti

„A” grupa

30m
1.vieta – Matīss Mītins (4,16 sek.), Jana Zamarina (4,74 sek.)
2.vieta – Māris Mika Lejnieks (4,25 sek.), Anna Bugovecka (4,90 sek.)
3.vieta – Rūdolfs Jānis Štāls (4,47 sek.), Jelizaveta Lisakovska (5,12 sek.)
30m/b
1.vieta – Matīss Mītins (4,97 sek.), Anna Bugovecka (5,59 sek.)
2.vieta – Māris Mika Lejnieks (5,00 sek.), Jana Zamarina (6,16 sek.)
3.vieta – Rūdolfs Jānis Štāls (5,88 sek.), Vita Skuja (7,38 sek.)
Augstlēkšana
1.vieta – Matīss Mītins (1,60m), Anna Bugovecka (1,35m)
2.vieta – Māris Mika Lejnieks (1,50m)
2./3.vieta – Linda Viličko (1,10 m), Vita Skuja (1,10 m)
Lodes grūšana
1.vieta –  Rūdolfs Jānis Štāls (11,81m), Līna Anspoka (8,75m)
2.vieta – Matīss Mītins (9,24m), Jeļizaveta Lisakovska (8,14m)
3.vieta – Žanis Sevastjanovs (8,72m), Linda Viličko (7,51m)
450m
1.vieta – Matīss Mītins (1 min.26,7 sek.), Jana Zamarina (1 min.45,8 sek.)
2.vieta – Māris Mika Lejnieks ( 1 min. 27,9 sek.), Anna Bugovecka (1 min. 51,3 sek.)
3.vieta – Rūdolfs Jānis Štāls (1 min. 29,5 sek.), Jelizaveta Lisakovska (1 min. 55,4 sek.)

Juniori

 30m
1.vieta – Rūdolfs Tonigs (4,16 sek.)
2.vieta – Emīls Sevastjanovs (4,18 sek.)
3.vieta – Daniels Cjaputa (4,36 sek.)
30m/b
1.vieta – Rihards Vētra (4,72 sek.)
2.vieta – Rūdolfs Tonigs (4,79 sek.)
3.vieta – Emīls Sevastjanovs (5,63 sek.)
Augstlēkšana
1.vieta – Rihards Vētra (1,60m)
2./3.vieta – Rūdolfs Tonigs (1,60m), Emīls Sevastjanovs (1,60m)
Lodes grūšana
1.vieta –  Rūdolfs Jānis Štāls (12,16m)
2.vieta – Rihards Vētra (11,10m)
3.vieta – Rūdolfs Tonigs (10,66m)
450m
1.vieta – Rūdolfs Tonigs (1 min. 20,7 sek.)
2.vieta – Emīls Sevastjanovs (1 min. 22,3 sek.)
3.vieta – Daniels Cjaputa (1 min. 30,0 sek.)

 Kopvērtējumā pēc diviem sacensību posmiem:

„A” grupa

Zēni
1.vieta – Matīss Mītins (17 punkti)
2.vieta – Māris Mika Lejnieks (34 punkti)
3.vieta – Rūdolfs Jānis Štāls (41 punkts)
Meitenes
1.vieta – Jana Zamarina (21 punkts)
2.vieta – Linda Viličko (39,5 punkti)
3.vieta – Anna Bugovecka (41 punkts)

Juniori

Zēni
1.vieta – Rūdolfs Tonigs (18,5 punkti)
2.vieta – Emīls Sevastjanovs (27,5 punkti)
3.vieta – Rihards Vētra (29 punkti)