Iecavas novada skolu sacensības florbolā 6.-7.klasēm

20.martā Iecavas vidusskolas sporta zālē norisinājās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 6.-7.klasēm. Sacensībās piedalījās septiņas komandas no Dzimtmisas pamatskolas, Iecavas vidusskolas un Iecavas internātpamatskolas.

Pirmo vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 7.c klases komanda – Emīls Špīss, Artis Griška, Kārlis Edvards Ozoliņš, Mariss Zakarītis, Rainers Zīverts, Juris Ziediņš, Helvis Normans Lapiņš, Rihards Mežsargs (sporta skolotāja Sigita Dīce, klases audzinātāja Liene Logvina).

Otrajā vietā ierindojās Iecavas vidusskolas 7.a klases komanda – Guntars Krikšķūns, Kristers Kreicšteins, Ansis Štāls, Mārtiņš Čudars, Kārlis Zaķis, Arta Priede, Toms Buračevskis (sporta skolotāja Īrisa Korčagina, klases audzinātāja Kristīne Karele).

Trešo vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 6.b klases komanda – Anrijs Andersons, Maksims Pavlovs, Alekss Bezprozvannijs, Toms Ričards Šteinbergs, Matīss Mitrofanovs, Rauls Spickus (sporta skolotāja Īrisa Korčagina, klases audzinātāja Ilvija Ķurbe).