„Iecavas novada Gada sportists 2012” laureātu apbalvošana

Trešdienas pēcpusdienā SAKS „Dartija” sporta namā pulcējās sporta skolas audzēkņi, treneri, Iecavas novada sportisti, sporta atbalstītāji un entuziasti, Iecavas novada Domes priekšsēdētājs un kupls skaits lūgto viesu, jo pienācis gada gaidītākais brīdis – „Iecavas novada Gada sportists 2012” laureātu apbalvošana un tradicionālais sporta skolas „Dartija” eglītes pasākums, kas ik katru gadu tiek organizēts janvārī pēc skolēnu brīvdienām.

Pasākums tika atklāts ar svinīgu sporta skolas „Dartija” karoga ienešanu, šis gods šogad tika uzticēts vieglatlētikas nodaļas audzēknim Žanim Sevsatjanovam. Svinīgu uzrunu klātesošajiem teica gan sporta skolas direktore Baiba Gāga, gan Iecavas novada Domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis. Par tradīciju daudzu gadu garumā šajos svētkos kļuvusi „sportiskā ciemiņa” uzaicināšana. Šoreiz pie mums viesojās Agate Geka un klātesošos iepriecināja ar stāstījumu par jaunietes sporta gaitām un nokļūšanu TTT sieviešu basketbola komandā. Aizraujošus priekšnesumus demonstrēja šovdeju grupas „Matrix” dejotāji (vadītāja Kitija Cerusa) un  sporta deju grupa (vadītāja Lidija Dāvide).

Kā katru gadu, arī šoreiz sporta skolas treneri bija izraudzījušies trīs savus labākos un centīgākos audzēkņus, lai pasniegtu viņiem balvas par iepriekšējā gadā paveikto. Galda tenisa nodaļā balvas saņēma Rēzija Meļķe, Terēza Tabea Druviņa un Anna Ansone (trenere Baiba Gāga), vieglatlētikas nodaļā treneres Daces Vizules audzēkņi Emīls Sevastjanovs, Žanis Sevastjanovs, Dāvis Lācis, trenera Elmāra Gāgas audzēknes Enia Tīna Šusta, Jana Zamarina un Emīlija Druviņa. Basketbola nodaļā pie apbalvojuma tika trenera Voldemāra Pāruma audzēkņi Linards Jaunzems, Linards Skrastiņš un Kristers Kreicšteins, kā arī Viļņa Gailuma audzēkņi Helvijs Meļķis, Toms Janeks un Arnolds Grīslītis. Piemiņas veltes tika pasniegtas arī sporta skolas un sportisko aktivitāšu atbalstītājiem, audzēkņu vecākiem un visiem, kas palīdz augt stiprai un veselīgai jaunajai paaudzei.

„Iecavas novada Gada sportists 2012” laureātiem balvas pasniedza Iecavas novada Domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis.

 „Iecavas novada Gada sportists 2012” laureāti:

„Iecavas novada Gada sportists 2012 –  jauniete” – Beāte Jašuka

„Iecavas novada Gada sportists 2012 –  jaunietis”  – Rūdolfs Tonigs

„Iecavas novada Gada sportists 2012 –  veterāne”  – Agafija Buša

„Iecavas novada Gada sportists 2012 –  veterāns”  – Gunārs Plucis

„Iecavas novada Gada sportists 2012”  – Dainis Upelnieks.

Fotogrāfijas var apskatīt mūsu mājaslapas sadaļā “Foto”