Iecavas novada skolu sacensības basketbolā 4.-5.klasēm

Iecavas novada skolu sporta aktivitātes šogad noslēdzās ar sacensībām basketbolā 4.-5.klasēm, kuras norisinājās otrdien, 2012.gada 11.decembrī Iecavas vidusskolas sporta zālē. Sacensībās piedalījās Dzimtmisas pamatskolas un Iecavas vidusskolas 4. un 5.klašu komandas. 1.vietu izcīnīja Dzimtmisas pamatskolas 5.klases komanda (Rihards Svikša, Rolands Sopko, Dāvis Šastakovičs, Roberts Vorona, Kaspars Ziemiņš, sporta skolotājs Vilnis Gailums). 2.vietā ierindojās Iecavas vidusskolas 4.c klases komanda (Linards Skrastiņš, Kristaps Šuherts, Dāvis Krots, Emīls Klāsups, Roberts Mašiņenkovs, Intars Novickis, sporta skolotāja Īrisa Korčagina). 3.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 4.a klases komanda (Beatrise Plukasa, Oskars Pudņiks, Artūrs Kalniņš, Mikus Hugo Zaumanis, Daniels Raginskis, Rūdolfs Emīls Smeilis, Renārs Bērziņš, sporta skolotājs Voldemārs Pārums).