Sporta skola Dartija

Sporta skola Dartija

 

Starptautiskās vieglatlētikas sacensības „Manēžas kauss”

8.un 9.decembrī Uz Klaipēdu Lietuvā devās Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlēti, lai piedalītos tradicionālajās starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās „Manēžas kauss”. Sacensībās spēkiem mērojās jaunie vieglatlēti no Lietuvas, Krievijas un Latvijas. Iecavu pārstāvēja Gvido Miezers, Amanda Gromova, Sandis Šaškovs, Linda Linka, Gustavs Riekstiņš, Matīss Sisenis un trenere Dace Vizule.

Labākie rezultāti U-16 grupā:

Gvido Miezers – 2.vieta 60 m/b (9,02 sek.)

Sandis Šaškovs – 3.vieta lodes grūšanā (15,68 m)

Amanda Gromova – 3.vieta 200 m (27,36 sek.)

Matīss Sisenis – 6.vieta 2000 m (6 min. 29,59 sek.)

 

Foto no L.Linkas albuma

Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensības telpās U-10 grupai

6.decembrī SAKS „Dartija” sporta namā norisinājās Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensības telpās U-10 grupai. Šis bija sacensību 1.posms.

Rezultāti

Meitenes / zēni

30 m

1.vieta – Paula Pūķe (5,5 sek.) / Gabriels Pavlovskis (5,2 sek.)

2.vieta – Emīlija Straumīte (5,6 sek.) / Matīss Gustavs Vītols (5,3 sek.)

3.vieta – Anna Lūcija Atkočuna (5,7 sek.) / Rūdolfs Ozoliņš (5,4 sek.)

30 m/b

1.vieta – Emīlija Straumīte (7,4 sek.)/ Matīss Gustavs Vītols (6,9 sek.)

2.vieta –Paula Pūķe (7,5 sek.) / Gabriels Pavlovskis (7,1 sek.)

3.vieta – Anna Ļeļamera (8,0 sek.) / Rūdolfs Ozoliņš (7,3 sek.)

Augstlēkšana

1.vieta –Patrīcija Cīrule (0,95 m) / Matīss Gustavs Vītols (1,10 m)

2.vieta –Paula Pūķe (0,95 m) / Gabriels Pavlovskis (1 m)

3.vieta – Anna Lūcija Atkočuna (0,95 m) / Rodrigo Lapiņš (0,95 m)

Pildbumbas mešana (1 kg)

1./2.vieta – Emīlija Straumīte, Patrīcija Cīrule (7,13 m)

1.vieta –                                    / Matīss Gustavs Vītols (9,38 m)

2.vieta –                                   / Rūdolfs Ozoliņš (8,97 m)

3.vieta – Estere Kalniņa (6,79 m) / Gabriels Pavlovskis (8,93 m)

400 m

1.vieta – Paula Pūķe (1 min. 31,6 sek.) / Matīss Gustavs Vītols (1 min. 31,9 sek.)

2.vieta – Patrīcija Cīrule (1 min. 40,9 sek.) /Kristaps Alekss Kancāns (1 min. 32,3 sek.)

3.vieta – Anna Atkočuna (1 min. 42,1 sek.) / Ēriks Eduards Lazda (1 min. 33,9 sek.)

 

Foto: E.Sevastjanovs

Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensības telpās U-16 grupai

29.novembrī SAKS „Dartija” sporta namā norisinājās Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensības telpās U-16 grupai. Šis bija sacensību 1.posms.

Rezultāti

Meitenes / zēni

30 m
1.vieta – Kate Monika Korņejeva (4,7 sek.) / Gvido Miezers (4,4 sek.)
2.vieta – Eva Gudļevska (4,8 sek.) / Jānis Bilkevičs (4,5 sek.)
3.vieta – Sanija Dombrovska (4,9 sek.) / Daniels Strautmanis (4,6 sek.)

30 m/ b
1.vieta – Anna Gabriela Hofmane (5,4 sek.) / Gvido Miezers (4,8 sek.)
2.vieta – Kate Monika Korņejeva (5,9 sek.) / Jānis Bilkevičs (5,9 sek.)
3.vieta – Sanija Dombrovska (6,4 sek.) /  –

Augstlēkšana
1.vieta – Eva Gudļevska (1,40 m) / Gvido Miezers (1,40 m)
2.vieta – Anna Gabriela Hofmane (1,35 m) / Jānis Bilkevičs (1,35 m)
3.vieta – Samanta Kampāne (1,35 m)/ Dāniels Raginskis (1,35 m)

Lodes grūšana (meitenēm 3 kg, zēniem 4 kg)
1.vieta – Paula Emīlija Retiķe (10,41 m) / Gvido Miezers (9,45 m)
2.vieta – Samanta Kampāne (9,71 m) / Jānis Bilkevičs (8,21 m)
3.vieta – Kate Monika Korņejeva (9,56 m) / Dāniels Raginskis (6,50 m)

400 m
1.vieta –Anna Gabriela Hofmane (1 min. 45,1 sek.) /  Gvido Miezers (1 min. 25,8 sek.)
2.vieta – Luīze Orupa (1 min. 45,2 sek.) / Daniels Strautmanis (1 min. 28,9 sek.)
3.vieta – Simona Gabrjūne (1 min. 47,4 sek.) / Dāniels Raginskis (1 min. 35,6 sek.)